Szentségimádási lánc a világ körül

Kedves Testvérek

Plébániánk csatlakozott az NEK felhívásához!

Ilyen módon lehetőséget kínálunk mindenkinek arra, hogy plébániánkon kapcsolódhasson a Szentségimádási lánc a világ körül programba!

Itt, vagy az alábbi NEK felhívás jelmondatára (Gyere, tarts velünk Te is, és jelentkezz!) kattintva tud mindenki jelentkezni a Szentségimádásra,

melyet templomunkban

2018. június 2-án 17-18 óra között

tartunk. Krisztus az, Aki a Szentségekben köztünk jelenlévő, a Szentségeinek megszentelő kegyelmével ajándékoz meg bennünket!

Hálánkat, köszönetünket, megajándékozó kegyelmeinek elfogadását mivel tudnánk jobban, és teljesebben kifejezni, mint egy közös dicsőítő, hálaadó Szentségimádásban.

Ha jelentkezel, akkor ne felejts el eljönni a Szentségimádásra!

Aki nem tud felcsatlakozni bármi oknál fogva, de szeretne, úgy a templomban kihelyezett listára iratkozzon fel, és mi majd gondoskodunk arról, hogy ne maradjon ki a maratoni láncból!

Szeretettel

Naszádos Józsi