Pomáz,

Hétfő, csütörtök: 8 - 12 h,
Kedd, péntek: 13 - 17 h,
szerda: szünnap!

Ügyintézés telefonon: 06-26/325-006 (Plébánia).

Az üzenetrögzítőn a nevet, a telefonszámot kérünk meghagyni!

A postaládában írásos üzenetet is lehet hagyni, elérhetőség feltüntetésével.
Itt a honlapon is igyekszünk az aktuális híreket megjeleníteni!

A hittantermek foglalása miatt keresd meg Banadics Mártát telefonon, vagy e-mailban, időpont megjelöléssel (mely napon, milyen időközben szeretnéd igénybe venni.) A helyiségért az felel, aki a kulcsot átveszi. A helyiség használata után tisztra, és rendezett állapotban kell a helyiséget visszaadni. Az ott hagyott tárgyakért nem tudunk felelősséget vállalni. Amennyiben a helyiség használatával együtt egyéb - konyha, konyhai felszerelések, táblák, írószerek, stb. - használara is van igény, azt konkrétan meg kell kérni!

Banadics Márta:        0630-2505705
                              banam@freemail.hu

Kedves Testvérek!

Emlékeztetőül az egyházi hozzájárulás megfizetésére több lehetőség közül választhatunk:

személyesen a plébánián irodaidőben, a sekrestyében, ill., a megbízottaknál

postai csekk befizetésével,

közvetlen átutalással a plébánia bankszámlájára. Ez utóbbi esetben a számla tulajdonosának neve: Pomáz Szent István Király Plébánia, a számlaszám: OTP Bank 11742087-20000569,

a közlemény rovatba kérjük, tüntessék fel, hogy "önkéntes egyházi hozzájárulás".

Egyházmegyei ajánlás:

>>Az úgynevezett egyházközségi hozzájárulást ("egyházi adó") minden katolikusnak arra a plébániára kell befizetnie, amelynek területén lakik (állandó, vagy ideiglenes lakcíme van) CIC 518. kánon.
Tehát a plébániához való tartozás nem tetszőleges, hanem a lakóhely szerint automatikus.

A kért "egyházi adó" mértéke a nettó jövedelem 1%-a, a családok természetesen együttesen is fizethetik "egyházi adójukat"<<