Erzsébet Bál 2024.

Kedves Testvérek!

A Pomázi Szent István Plébánia Jótékonysági Erzsébet Bált szervez 2024. november 16-án 19 órától a Pomázi Művelődési Házba, melyre szeretettel várjuk közösségünk minden tagját, barátaikat, minden segíteni és szórakozni vágyót.

A jegyek árusítása hamarosan megkezdődik. A jegyek megvásárlására a misék után lesz lehetőség, illetve e-mailen is lehet jegyet igényelni. A bál és a tombola bevételét az egyházközségi Karitász tevékenység támogatására, a pomázi rászorulók közvetlen támogatására fordítjuk. A jegy ára 5000 Ft/fő. Lehetőség lesz támogatói és kiemelt támogatói jegy vásárlására is. Támogatói jegyet azoknak ajánljuk, akik nem kívánnak, vagy tudnak részt venni a bálon, de céljainkat támogatják.

Mindenkit szeretettel várunk!

Az Egyházközség Karitász Munkacsoportja és a szervezők nevében:

Bertalan Tamás