Rendelkezés az adó 1%-ról

Kedves Testvérek!

A személyi jövedelem adó bevallása során mindenkinek lehetősége van az adója 1%-t egy közhasznú alapítvány részére felajánlani. A korábbi évekhez hasonlóan idén is a plébániánkhoz kötődő két alapítványunkra szeretnénk felhívni a figyelmet.

A plébánia közösségének alapítványa a Szent Miklós Alapítvány, mely a közösség életét, programjait hivatott támogatni, valamint a kápolna működését biztosítja.

Cserkészcsapatunk alapítványa a Tarzicius Alapítvány, amely mind a cserkész programok kellékeinek, mind pedig a táborozáshoz szükséges eszközöknek a beszerzését, pótlását biztosítja.

Köszönjük azok támogatását, akik az elmúlt években valamelyik alapítványunknak ajánlották fel a személyi jövedelem adó civil szervezeteknek adható 1%-át!

Kérjük, hogy aki idén is támogatná alapítványaink működését az a megfelelő adószámot adja meg az 1%-ról nyilatkozó formanyomtatványon:

Szent Miklós Alapítvány adószáma: 18685310-1-13
Tarzicius Alapítvány adószáma: 18694916-1-13