Egyházközségi tábor 2020

Kedves Testvérek!

Bizonyára sokan közületek nagyon várták a híreket, lesz-e idén tábor- tekintettel a járványügyi szabályozásokra. Elég hamar eldőlt, hogy „ottalvós” tábor ebben az évben nem lehetséges, mi pedig kerestük a megoldást, hogyan idézhetnénk mégis meg az elmúlt táborok hangulatát. Végül az a megoldás látszott a legbiztonságosabbnak, ha el sem hagyjuk Pomáz területét. Van egy szép nagy plébániakertünk- befogadó atyával, pincénk, hittantermünk, kastélyparkunk, Magyar Várunk, Kő-hegyünk. Így az idei „tábor” fő helyszíne a pomázi plébániakert lesz, ideje pedig lecsökken 1 ¼ napra. Ez azt is lehetővé teszi, hogy aki még nem volt táborban kora vagy bármilyen más ok miatt, most csatlakozhat és kipróbálhatja, hogy milyen 2 nap mennyország a közösséggel.

Szeretettel hívunk benneteket 2020. júl. 24-25-én péntek-szombaton a helyszínre. Pénteken 18 órakor a szentmisén találkoznánk, majd vacsizunk, és kb.22 óráig maradunk együtt. A szombat egész napját megtöltjük közös élményekkel. Ezen a napon lesznek gyerekfoglalkozások és vigyázás is. A befejezést péntekhez hasonlóan tervezzük.

Idén sem hiányozhatnak a 

  • beszélgetések
  • ima
  • sportok- játékok
  • közös étkezések
  • éneklés
  • színvonalas gyerekfoglalkozások
  • kézműveskedés……..

Hogy jól fel tudjunk készülni a különböző korosztályok programjaira ill. az étkezések mennyiségére, kérjük, hogy részvételi szándékotokat jelezzétek az online felületen,(minél előbb) amit hamarosan elérhettek a plébánia honlapjáról is!

Ha kérdésetek van, tegyétek fel az agi.szerecz@gmail.com címen!

Szeretettel várunk, bátorítsátok a bátortalanokat! 

A szervezők