Húsvét 6. vasárnapja (elsővasárnap – anyák napja)

2013. május 5.

Máj. 4. szombat (előesti mise) – elsőszombat

• este 1/2 7 óra, loretói litánia

• este 7 óra, mise a tűzoltókért

• este 8 óra, Szeretetláng engesztelő imaóra

Máj. 5. elsővasárnap

• 1/2 10 -es misén az édesanyák köszöntése

• délután 4 óra, közösségi ház (nagyterem), képviselőtestületi ülés!

• este 6 óra, Jézus Szíve litánia egybekötve a loretói litániával

Máj. 6. hétfő

• este 7 óra, karitász ház, Biblia-kör

Máj. 7. kedd

• délelőtt 1/2 9 és este 7 óra, Karitász ház, Biblia-kör

• este 5 óra, templom, ünnepélyes rózsafüzér loretói litániával egyben

• este 6 óra igeliturgia áldoztatással

• este 1/4 8 óra, közösségi ház, felnőtt szentségi előkészítő

Máj. 8. szerda

• délután 5 óra imaóra a megfogant magzatokért, egybekötve a loretói litániával

Máj. 9. csütörtök

• etse 7 óra, közösségi ház, felnőtt hittan

Máj. 10. péntek

• este 7 óra, plébánia pince, „Szív-közelben”, vendég: Kulin Imre, nyugdíjas pomázi polgármester, mottó: az őszinteség

Máj. 11. szombat

• élő rózsafüzér zarándoklat Budapest körül (9 szakaszban). Részletek a plakáton és a szorólapon!

• este 7 óra, Teleki – Wattay kastély koncertterem, Batyus-bál!

Kérjük, ki-ki hozzon a batyujában édeset-sósat, alkoholost-alkohol nélkülit ízlése

szerint! A rendezvény költségeihez 1000 Ft / fő hozzájárulást kérünk a helyszínen! Mindenkit szeretettel várunk!

Máj. 12. vasárnap – Urunk mennybemenetele főü.

• délelőtt 11 óra, Szt. Miklós kápolna gitáros szentmise (Szerecz Ági és cs.)

Későbbi programok:

• A családos táborral kapcsolatos ismertető és jelentkezési lap hátul a polcon található. Jelentkezni az ezen található jelentkezési lappal, és május 20-ig (Pünkösdhétfő) befizetett 2000 Ft/fő előleggel lehet (a misék után a szervezőknél, vagy a sekrestyében)!

• Máj. 15. szerda, este 8 óra, közösségi ház, Házas esték

• Máj. 20.  (Bp.)Máriaremete, Karizmák ünnepe, program a plakáton!

• Máj. 25. szomat, Nagymaros – ifjúsági találkozó (Plakát, levél!)

Liturgikus rend:

csendes szentségimádások: hétfőtől szombatig minden reggel 6-7 óra; szentmisék: hétfő, csütörtök reggel 7 óra, kedd, péntek este 6 óra, szombat (vasárnapi előesti m.), este 7 óra, vasárnap reggel 8 óra templom, fél 10 bábos gyerekmise templom, 11 óra Szt. Miklós kápolna (Tamás Gábor  OFM a.), este 7 óra templom; imaórák: hétfő reggel 8h óra templom engesztelő imaóra, kedd délután 5 óra templom ünnepélyes rózsafüzér.

• Májusban minden este loretói litánia, hétköznapokon  este fél 6, hétvégén  este fél 7, templom!

Egyéb:

• Közeledik a személyi adóbevallások leadásái határiideje!

Kérjük az egyházunknak felajánlható 1 % -ról (technikai szám: 0011) rendelkezzenek, ugyancsak az egyéb szervezeteknél a Szt. Miklós Alapítvány javára is lehet rendelkezni! A Budai Irgalmasrendi Kórház is kéri támogatásunkat! Hallássérültek Effata Alapítványa – Ferenc atya kérése!

Részletek a plakátokon!