Évközi 6. vasárnap – 2023. febr. 12.

 MISEREND, MISESZÁNDÉKOK

Vasárnap (02.12.)Évközi 6.09:00, templomelhunyt Dr. Bátor Győzőért 
18:00, templomegyházközségért
Kedd (02.14.), SZT. CIRILL ÉS SZT. METÓD07:00, templomIgeliturgia
Szerda (02. 15.)18:00, templomIgeliturgia
Csütörtök (02.16.)07:00, templomIgeliturgia
Péntek (02.17.), Szervita rend hét szent alapítója18:00, templomIgeliturgia
Szombat (02.18.), előesti vasárnapi szentmise18:00, Szt. Miklós kápolnaegyházközségért
Vasárnap (02.19.),Évközi 7.09:00, templomelhunyt édesapáért
18:00 templomelhunyt Bajusz Józsefért

GYÓNTATÁS:

A héten nem lesz gyóntatás!

Plébániai iroda heti rendje: 

kedd, csütörtök 10:00-12:00

Tel.: 26/325-006; E-mail: pomaziplebania.iroda@gmail.com

Heti hirdetések:

  • Péter atya a héten nem lesz, ezért hétköznap a szentmisék helyett igeliturgia lesz áldoztatással. (Péter atya a szüleit látogatja meg Olaszországban!)
  • Szerelmesek miséje a Házasság Hete alkalmából, február 19-én a 9-es gitáros szentmise lesz, melyre hívunk, várunk minden szerelmes – jegyes és házaspárt!

Későbbi, vagy egyéb hirdetés:

  • Jegyes kurzus: aki idén a mi templomunkban szeretne házasodni, mielőbb jelentkezzen az irodában, vagy az irodai elérhetőségeken, mert április 14. péntek estétől ápr. 16. vasárnap ebédig lesz a jegyeskurzus képzett, tapasztalt házaspárok vezetésével!
  • Plébániai lelki nap („Örömre vagyunk teremtve” címmel) február 25-én szombaton délelőtt 9 órától az esti szentmisével bezárólag. Házigazda Mogda Péter atya, lelki vezető Dr. Rumszauer Miklós atya (Kaposvárról, aki már volt nálunk korábban!) és, helyszín a Zeneiskola hangversenyterme. Jelentkezés a kitett íven, vagy a plébániai elérhetőségeken febr. 20-ig, kérjük, mielőbb jelentkezzenek! Adományt, az agapéhoz sütit, üdítőt köszönettel fogadunk. Lásd még plakát! 

(Ekkor nem lesz a Szt. Miklós kápolnában szentmise!)

  • Erdő Péter bíboros atya március 4-én 17:30-kor elsőszombati rózsafüzért végez nálunk  és utána a szentmisét is ő mutatja be templomunkban. Jöjjünk minél többen, imádkozzunk együtt főpásztorunkkal a magyar ifjúságért és a családokért! A szentmise gitáros mise lesz!

(Ekkor szintén nem lesz a kápolnában  mise! Megértésüket köszönjük!)

  • Czestochowai egyházközségi zarándoklat (Péter atya vezetésével, Babos Gábor szervezésében), ápr. 21-23. (péntek-vasárnap), autóbusszal. Jelentkezési határidő márc. 12., személyesen, vagy az elérhetőségeinken, érkezési sorrend alapján! Részletek a plakáton és a honlapon!