Baba-mama kör a plébánián

Kedves Édesanya!

2012-ben elindult plébániánkon egy baba-mama kör, ahol édesanyák és kisgyermekeik hetente találkoztunk. Hol kötetlenül beszélgettünk, hol Fábián Judit vezetésével olvastuk a Bibliát és próbáltuk, megtalálni, hogy mit üzen most nekünk a Szentírás. Ebből a generációból felnövő gyerekek már kamaszok, azóta sokan csatlakoztak hozzánk és sokan már szintén „kirepültek”. A csoport működését egy levelező lista is segítette. Ezen a fórumon egyéb témákban is tudtuk segíteni egymást és információkat megosztani a közösséggel. A covidos időszakban eleinte online próbálkoztunk, majd elhalt a baba-mamakör. 

Ez a kérdőív azért jött létre, hogy felmérjük, lenne-e igény újra arra, hogy babájukkal, kisgyermekeikkel otthonlévő édesanyák bizonyos rendszerességgel találkozzanak, beszélgessenek, imádkozzanak, Bibliát olvassanak, és ezáltal kialakuljon egy támogató közösség. Kérlek válaszolj az alábbi kérdésekre! Köszönjük!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7gUma0jp6HpS-TX4m060_HaIq1gfvKVt0i_G0l0vCWijXqQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0