Húsvét 3. vasárnapja – 2013. április 14.

• de. 1/2 10 -es gyerekmise gitáros mise (Tarján Gabi és cs.)

• de. 11 -es kápolnai mise gitáros mise (Szerecz Ági és cs.)

• az esti mise után, kb. e. 8h, plébánia, beszélgetés az élet nagy kérdéseiről sörözéssel egybekötve (régi ministránsok, ifis hittanosok, 18 év fölötti korosztály)

A héten a szokásos liturgikus rend

csendes szentségimádások: hétfőtől szombatig minden h. 6-7h;

szentmisék: hétfő, csütörtök r. 7h, kedd, péntek e. 6h, szombat e. 7h (nyári idősz. !) – vasárnapi előesti m., vasárnap r. 8h templom, de. 1/2 10 bábos gyerek mise templom, de. 11h Szt. Miklós kápolna (Tamás Gábor), e. 7h (nyári idősz.!) templom;

imaórák: hétfő r. 8h templom engesztelő imaóra, kedd du. 5h templom ünnepélyes rózsafüzér.

Ápr. 15. hétfő

• de. 9h, közösségi ház, lelki alkalom a Baba-mama kör részére, a többi hétfőn ugyanebben az időben „sima” Baba-mama kör

• e. 7h, karitász ház, Biblia kör

Ápr. 16. kedd

• de. 1/2 9h és e. 7h, karitász ház, Biblia kör

• du. 4h, Szt. Miklós kápolna, ovis hittan

• e. 7h, plébániai közösségi ház, jegyesoktatás

Ápr. 18. csütörtök,

• e. 6h, Pomázi Művelődési Ház és Könyvtár, Eperjes Károly est (plakát!)

Belépő elővételben 1800 Ft, helyszínen 2000 Ft

Ápr. 19-21. péntek – vasárnap

• péntek du. 5h – vasárnap du. 5h, plébániai közösségi ház, Fülöp – kurzus!

Ezt a kurzust a mi közösségünk részére, a magunk épülésére szervezzük! Van még lehetőség jelentkezni (jelentkezési lapok)! Jézus meghív minket is, ahogy Fülöpöt, Fülöp pedig Natanaelt, Ragadjuk meg az alkalmat, fogadjuk el a meghívást! Ne tegyünk úgy, mint a királyi menyegzőről szóló példabeszéd vendégei, hogy visszautasítjuk, elhárítjuk magunktól a meghívást!

Ápr. 20. szombat

• de. 9h, HÉV állomás, a Föld Napjára meghirdetett városszépítő közösségi munkákban plébániánk is részt kíván venni! Vállalásunk: a HÉV állomás parkjának rendbetétele. Zsákot és kesztyűt az önkormányzat biztosít. A munkavégzéshez szükséges eszközöket (lombseprű, metsző olló, ágvágó olló, gereblye, seprű) mindenki hozzon magával. Kérem, hogy aki részt tud venni a munkákban, jelezze. Fontos tudni, hogy hány főre számíthatunk, mert a munkavédelmi eszközöket annyi főre biztosítják, ahányan leszünk.Szervezés: Lengyelné Éva 26/325-202, 20/577-0651

• e. 8h (a szentmise után), templom, „töviskoszorú”

Későbbi programok

• Április 24-27. (szerda – szombat),  Máriabesnyő (Gödöllő) Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház. Abortusz miatt érintett testvérek lelkigyakorlata.

Jelentkezés: matersal@ invitel.hu, telefonon 06 28 420 176. Máriánál érdeklődhet: 06 20 823 2201 (Részletek a plakáton!)

• Ápr. 27-én szombat, Pomáz város zarándoklata Mátraverebély-Szentkútra

Részletek a plakáton, és Lengyelné Évánál! Kérjük a jelentkezéseket mielőbb leadni! A következő héten (- de ne az utolsó pillanatban!) jelentekezzenek, a busz rendelés miatt!

• Máj. 1. szerda de. 9h, templom előtt, családos kirándulás (Lajos – forrás).

(Sütögetés, játék, foci, öröm hozzávalókat hozni kell!)

• Máj. 11. szombat, Teleki – Wattay kastély hangversenyterem, „Batyus-bál”

Részletek később!