Húsvét 4. vasárnapja – Jó Pásztor vasárnapja

(papi hivatások vasárnapja)

A héten a szokásos liturgikus rend

csendes szentségimádások: hétfőtől szombatig minden h. 6-7h;

szentmisék: hétfő, csütörtök r. 7h, kedd, péntek e. 6h, szombat e. 7h (nyári idősz. !) – vasárnapi előesti m., vasárnap r. 8h templom, de. 1/2 10 bábos gyerek mise templom, de. 11h Szt. Miklós kápolna (Tamás Gábor), e. 7h (nyári idősz.!) templom;

imaórák: hétfő r. 8h templom engesztelő imaóra, kedd du. 5h templom ünnepélyes rózsafüzér.

Ápr. 22. hétfő

• de. 9h, közösségi ház, Baba-mama kör

Ápr. 23. kedd

• du. 4h, Szt. Miklós kápolna, ovis hittan

• e. 7h, plébániai közösségi ház, felnőtt szentségi előkészítő

Ápr. 25. csütörtök

• du. 4h, Szt. Miklós kápolna, (4. heti) szentségimádás

• e. 7h, plébániai közösségi ház, felnőtt hittan

Április 24-27. (szerda – szombat)

• Máriabesnyő (Gödöllő) Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház. Abortusz miatt érintett testvérek lelkigyakorlata.

Jelentkezés: matersal@ invitel.hu, telefonon 06 28 420 176. Máriánál érdeklődhet: 06 20 823 2201 (Részletek a plakáton!)

Ápr. 27. szombat

• Pomáz város zarándoklata Mátraverebély-Szentkútra

Részletek a plakáton, és Lengyelné Évánál! Kérjük a jelentkezéseket mielőbb leadni! A következő héten (- de ne az utolsó pillanatban!) jelentekezzenek, a busz rendelés miatt!

• Ugyancsak ezen a napon egyházmegyei ministránstalálkozó Esztergomban. Érdeklődni a ministránsvezetőknél! ( István László, Török Ádám, Gombkötő Júlia)

Ápr. 28. vasárnap

• az esti mise gitáros szentmise (Szerecz Ági és cs.)

Későbbi programok

• Máj. 1. szerda de. 9h, templom előtt, családos kirándulás (Lajos – forrás).

(Sütögetés, játék, foci, öröm! Hozzávalókat hozni kell!)

• Máj. 11. szombat, Teleki – Wattay kastély hangversenyterem, „Batyus-bál”

Részletek később!

• Közeledik a személyi adóbevallások leadsái határiideje!

Kérjük az egyházunknak felajánlható 1 % -ról (technikai szám: 0011) rendelkezzenek, ugyancsak az egyéb szervezeteknél a Szt. Miklós Alapítvány javára is lehet rendelkezni! A Budai Irgalmasrendi Kórház is kéri támogatásunkat!

Részletek a plakátokon!